Wyświetl pojedynczy post
moskit
Senior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2023
Stary 29.07.2009, 19:27
A moim zdaniem Kazimierski to jest naprawde dobry trener i dobrze się stało, że został na swoim stanowisku. Poza tym fajnie, że Maciek Skorża dalej będzie szkolił naszych piłkarzy. Szkoda, że ten rok już stracony w pucharach, ale Skorża to jest gość który dużo myśli więc jestem przekonany, że to co go nie zabiło to go wzmocni i przyniesie to korzyści i dla niego i dla Wisły.