dzięki wielkie za pomoc

a w szczególności za tą mapkę
a nie da się jakoś rozdzielić nNowej Huty? Blondas napisał, że można ewentualnie na Starą i Nową hutę. Tylko wtedy trzeba by było połączyć jakoś te mniejsze dzielnice, czyli np. 10 z 11 albo 1 gdzieś podłączyć (np. z 2).