Wyświetl pojedynczy post
socker2
Junior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 29.07.2009, 18:09
dzięki wielkie za pomoc a w szczególności za tą mapkę

a nie da się jakoś rozdzielić nNowej Huty? Blondas napisał, że można ewentualnie na Starą i Nową hutę. Tylko wtedy trzeba by było połączyć jakoś te mniejsze dzielnice, czyli np. 10 z 11 albo 1 gdzieś podłączyć (np. z 2).