Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
BEER BROTHER
Member
Od: 02.2004
Skąd: Krystian's
Offline
#
2110
29.07.2009, 16:59
MichałZG
napisał(a):
Panowie mam pytanie, może ktoś wie.
Jeśli chce zabrać na mecz kumpla za granicy który nie ma obywatelstwa Polskiego a w dowodzie nie ma Peselu to co mam podać gdy będę kupował bilet
oprócz imienia i nazwiska
spytaj Panów w WŚ na pewno na miejscu znajdą jakieś rozwiązanie
BEER BROTHER
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do BEER BROTHER
Znajdź inne posty napisane przez BEER BROTHER