Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
BEER BROTHER
Member
 
 
Od: 02.2004
Skąd: Krystian's

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2110
Stary 29.07.2009, 16:59
MichałZG napisał(a):Wyświetl post
Panowie mam pytanie, może ktoś wie.
Jeśli chce zabrać na mecz kumpla za granicy który nie ma obywatelstwa Polskiego a w dowodzie nie ma Peselu to co mam podać gdy będę kupował bilet
oprócz imienia i nazwiska
spytaj Panów w WŚ na pewno na miejscu znajdą jakieś rozwiązanie
Odpowiedz cytując