Waldi69 napisał(a):

|
Naiwni jesteście. Ktoś żuci wam plotę a wy łykacie jak pelikany...Chyba logiczne żeby podreperować budżet to trzeba sprzedać jakiegoś topowego albo młodego zdolnego gracza na którym się zarobi z 1,5 - 2 mln Eurasów. U nas takich szukać ze świecą ale Paweł Brożek, Mały, Marcelo czy Junior Diaz (może jeszcze jak grał to i Boguski) są do sprzedania za wymienione kwoty.
|
Małecki wart 1,5 mln euro? Ale po jakim kursie,bo chyba nie obecnym. Przecież takich jak Małecki to jest pełno wszędzie, już nie mówiąc o 2 Sznela co niedziela. Wyceniając zawodników, straszni bierzecie pod uwagę to,że jest on z Wisły. Na nikim na zachodzie czy wschodzie nie robi to znaczenia. Rynek nie zwariował nikt nie da 1,5 mln za gościa,który nie potrafi celnie dośrodkować lewą nogą, gdyż jej "nie ma" a prawą mocniejszą robi to nie wiele lepiej. Dryblingu jako takiego tez nie posiada. Ot z dwa zwody. Głową grać nie potrafi. Typowy ligowy walczak, a za takiego nie daje sie 1 mln euro. Nie z naszej ligi. Czasami ochłońcie zanim coś napiszecie.