Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15027
Stary 29.07.2009, 10:41
Waldi69 napisał(a):Wyświetl post
Naiwni jesteście. Ktoś żuci wam plotę a wy łykacie jak pelikany...Chyba logiczne żeby podreperować budżet to trzeba sprzedać jakiegoś topowego albo młodego zdolnego gracza na którym się zarobi z 1,5 - 2 mln Eurasów. U nas takich szukać ze świecą ale Paweł Brożek, Mały, Marcelo czy Junior Diaz (może jeszcze jak grał to i Boguski) są do sprzedania za wymienione kwoty.
Małecki wart 1,5 mln euro? Ale po jakim kursie,bo chyba nie obecnym. Przecież takich jak Małecki to jest pełno wszędzie, już nie mówiąc o 2 Sznela co niedziela. Wyceniając zawodników, straszni bierzecie pod uwagę to,że jest on z Wisły. Na nikim na zachodzie czy wschodzie nie robi to znaczenia. Rynek nie zwariował nikt nie da 1,5 mln za gościa,który nie potrafi celnie dośrodkować lewą nogą, gdyż jej "nie ma" a prawą mocniejszą robi to nie wiele lepiej. Dryblingu jako takiego tez nie posiada. Ot z dwa zwody. Głową grać nie potrafi. Typowy ligowy walczak, a za takiego nie daje sie 1 mln euro. Nie z naszej ligi. Czasami ochłońcie zanim coś napiszecie.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując