Wyświetl pojedynczy post
DominoForza
Senior Member
 
 
Od: 12.2007
Skąd: Fox River

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1953
Stary 29.07.2009, 09:32
sandomingo napisał(a):Wyświetl post
Oficjalny komunikat klubu tak naprawdę nie mówi nic.

Po pierwsze-jakie konsekwencje finansowe można wyciągnąć wobec piłkarzy czy sztabu? Nie płacić im wynagrodzenia? Niezgodne z prawem, nawet gdyby to dotyczyło części.Nie sądzę, aby w kontraktach były odpowiednie klauzule, żaden piłkarzyk by się na to nie zgodził.
Niewypłacić premii za mistrzostwo? Jeżeli stosowny zapis jest w regulaminie wynagradzania to ok, w innym razie to niezgodne z prawem.

Po drugie - winny jest sztab szkoleniowy i piłkarze, ale fakt, że wszyscy zostają w połączeniu z tym, co wyżej powoduje, że nie ma wobec nich żadnych konsekwencji.

Po trzecie - i chyba najważniejsze. Nowy model funkcjonowania klubu? To może oznaczać naprawdę wszystko.

Generalnie więc towarzystwo wzajemnej adoracji Skorża-Kazimierski-Janas-piłkarze pracuje dalej.
I to jest jak dla mnie zła wiadomość.
kuzwa zawsze potraficie znalesc dziure w calym ,nie wiem czy sa w jakims innym PL klubie tak wymagajacy kibice jak w Krakowie
ch*j wie a moze bedzie oznaczac to jakas mala rewolucje (pozytywna)
.....