Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#231
Stary 29.07.2009, 09:13
http://sport.onet.pl/0,1248769,2016724,wiadomosc.html

BMW wycofuje się z F1!

PS. ale ten sezon mają dokończyć. No, skoro oszczędzają to auta pewnie ulepszać nie będą. Robert może już iść na wakacje, a w zasadzie - szukać nowego pracodawcy.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując