Wyświetl pojedynczy post
yoda79
Senior Member
 
Od: 12.2003
Skąd: Mazury- tu też są Wiślacy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1924
Stary 29.07.2009, 07:37
I myślicie,że nasi gwiazdorzy zgodzą się na jakąś obniżkę płac badź coś w tym stylu?
Wątpię...
Im starszy jestem tym bardziej utwierdzam się w przekonaniu,że nie ma zawodników-Wiślaków, są tylko zawodnicy,którzy grają w koszulce z Białą Gwiazdą i reprezentują ją. Chciałbym dodać godnie,ale to już byłaby przesada.
A co do Skorży-czas wreszcie na decyzje,gdyż "lepsza zła decyzja niż brak decyji". Stan zawieszenia nie może dłużej trwać,tym bardziej,że liga za pasem.
Tylko Wisła!