|
I myślicie,że nasi gwiazdorzy zgodzą się na jakąś obniżkę płac badź coś w tym stylu?
Wątpię...
Im starszy jestem tym bardziej utwierdzam się w przekonaniu,że nie ma zawodników-Wiślaków, są tylko zawodnicy,którzy grają w koszulce z Białą Gwiazdą i reprezentują ją. Chciałbym dodać godnie,ale to już byłaby przesada.
A co do Skorży-czas wreszcie na decyzje,gdyż "lepsza zła decyzja niż brak decyji". Stan zawieszenia nie może dłużej trwać,tym bardziej,że liga za pasem.
|