Wyświetl pojedynczy post
Ejdzbiol
Senior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15021
Stary 28.07.2009, 21:35
Zgadzam się z Selene choć to nierealne ;p wzmocnienia tylko darmowe albo prawie darmowe to wina polityki klubu i przykazań pana Cupiała: za darmo ale mają być efekty. Mam nadzieję, że coś to Cupiała nauczy. Sprzedać Diaza i Brożka, kupić 3/4 zawodników (lewy obrońca, bramkarz, 2 napastników). Ze sprzedaży około 3,5 jak nie 4 miliony euro, za zawodników maks półtora, jakby nie patrzeć bylibyśmy na plusie o 0,5 miliona xD
Powód: błąd
Ostatnio edytowane przez Ejdzbiol : 28.07.2009 o godz. 21:36.
Odpowiedz cytując