Temat
:
Robert Kubica W Grand Prix Formuly 1
Wyświetl pojedynczy post
mb12
Junior Member
Od: 05.2008
Offline
#
229
28.07.2009, 21:23
Jest głosowanie na stronie
http://www.torformuly1.pl/#tracks/krakow
na miasto w którym ma być budowany tor f1 ,oddawajcie swoje głosy na Kraków.
mb12
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mb12
Znajdź inne posty napisane przez mb12