Wyświetl pojedynczy post
madenn
Senior Member
 
Od: 12.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 28.07.2009, 19:54
jak dobrze przeczytalem to nie ma być podział terytoriów kibicowskich , jakby tak mialo być to 120 okregow by powstalo
proponuje taki podział ( nie kibicowski!!!!!!)


1)Stare Miasto
2)Nowa Huta
3)Podgórze
4)Prądniki
5)Krowodrza – Bronowice- Zwierzyniec
6)Dębniki
7)Swoszowice
8) Kurdwadnow – Wola Duchacka
9) Borek – Łagiewniki
10)Bieżanów - Prokocim- Płaszow
11)Grzegórzki – Czyżyny
12)Wzgórza Krzesławickie - Mistrzejowice - Bieńczyce


co do gierki moze byc ciekawa , chetnie zagram w cos podobnego jak menel game tam akcja rozgrywa w pewnym nielubianym mieście :(
Ostatnio edytowane przez madenn : 28.07.2009 o godz. 20:34.