Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
stefanik
Junior Member
Od: 05.2009
Offline
#
3691
28.07.2009, 19:47
Chyba chodzi o to, że inny jest kąt nachylenia trybun za bramką (~30st) a inny jest kąt nachylenia trybun wzdłuż boiska (parter), są bardziej płaskie.
stefanik
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do stefanik
Znajdź inne posty napisane przez stefanik