Temat
:
dzielnice Krakowa. Proszę o pomoc
Wyświetl pojedynczy post
mathouse
Senior Member
Od: 09.2008
Offline
#
9
28.07.2009, 19:12
ted
napisał(a):
Prądniki oba złączyć, a Mistrzejowice, Bieńczyce, Czyżyny, Wzgórza pod Nowa Hute podczepic.
ps. mathouse :
Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim
chodzi mi bardziej o podzial kibicowski a nie o administracyjny
Choc nie od dzisiaj wiadomo ze ci ktorzy nieraz sie ganiaja po ulicach
potem robia interesy ale to juz inna sprawa
Mapa sklepów z Białą Gwiazdą
http://tnij.com/mapa_sklepow_z_biala_gwiazda
mathouse
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mathouse
Znajdź inne posty napisane przez mathouse