|
wywiad z byłym zawodnikiem wisły, iwanem, o jego opinii na temat przyszłości wisły
mówił głównie o tym że głowy powinny polecieć, i że pomimo dwóch mistrzów wisły, nie było jakiegoś bardzo dobrego meczu w wykonaniu naszych zawodników. no i że piłkarze, których trenuje smuda próbują grać na jakimś poziomie...
praktycznie tylko opinia jednej osoby, no i zastanawianie się czy cupiał dołoży własną kasę i zostawi zawodników czy będzie mega oszczędzanie, co praktycznie już wiemy
|