No jeśli mają w planach znacznie szybszą pracę od tych na wschodniej to pewnie zdążą na czerwiec 2010. Natomiast ja tylko porównuję pracę z trybują wschodnią i jeśli prace będą szły tym samym tempem to w czerwcu 2010 będzie na zachodniej mniej niż było w czerwcu 2009 na trybunie wschodniej.
I jeszcze co do odległości od murawy tu kurcze jest prawie tyle co jeden sektor na D... Ciekawe też jak będzie z widocznością w narożnikach przy D i E.
