Pero napisał(a):

Ja myslę, że w czerwcu 2010 stadion będzie już cały gotowy (oprócz parkingów) i nie będzie żadnej prowizorki jak do tej pory. No ale to Kraków więc wszystko jest możliwe
|
Nie wydaje mi się. Na zachodniej trybunie będzie znacznie większe zaplecze klubu.
Trybunę wschodnią robią już ponad rok a pracy jeszcze sporo. Także jak dobrze pójdzie to wydaje mi się że do czerwca 2010 skończą wschodnią a zachodnia będzie na podobnym poziomie jak dziś wschodnia.
Wicked napisał(a):

|
Na razie wykonywana jest ścianka szczelinowa, jest to wąski rów, kopany na głębokość 12-15 metrów w dół. Dopiero po jego za zbrojeniu, zalaniu betonem i wyschnięciu, będą wykonywane wykopy w zależności od miejsca do około 8-9 metrów. Sytuacja identyczna jak przy trybunie wschodniej...
|


To co teraz robią to chyba nie jest ścianka szczelinowa bo wykon który zalewają ma z tego co widać maksymalnie pół metra głębokości a nie od 12 do 15 metrów w dół.