Wyświetl pojedynczy post
Pero
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3680
Stary 28.07.2009, 14:08
matusz napisał(a):Wyświetl post
Podejrzewam, że wykończenia wnętrz trybun jeszcze długo po zakończeniu budowy trybun i w prowadzące na stadion, nie zobaczymy.
Ja myslę, że w czerwcu 2010 stadion będzie już cały gotowy (oprócz parkingów) i nie będzie żadnej prowizorki jak do tej pory. No ale to Kraków więc wszystko jest możliwe
Odpowiedz cytując