matusz napisał(a):

|
Podejrzewam, że wykończenia wnętrz trybun jeszcze długo po zakończeniu budowy trybun i w prowadzące na stadion, nie zobaczymy.
|
Ja myslę, że w czerwcu 2010 stadion będzie już cały gotowy (oprócz parkingów) i nie będzie żadnej prowizorki jak do tej pory. No ale to Kraków więc wszystko jest możliwe
