
Pasiaści miażdżą, jak zwykle zresztą.
Co do ankiety - którą zaproponował kolega z poprzedniej strony. Ja to chyba bym preferował pierwszą opcję. Lepiej, jakby to naprawdę zawieszono w ****!
Tak naprawdę, powinno zrobić się tak, że skoro i ŁKS i Cracovia zostają wywaleni z ligi, to wskakuje Podbeskidzie. Ten zespół raz został wychujany, bo odwołano baraże (skoro Widzew won, to Podbeskidzie do baraży), a drugi raz może zostać wychujany już niedługo kiedy okaże się, że Pasiaści faktycznie polecą, a w zamian za nich nikt nie wskoczy, albo wskoczy, o zgrozo - Górnik Zabrze. W zasadzie to już mnie nic nie zdziwi.
Istny Kyrk na Cółkach.