Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Edo
Senior Member
Od: 09.2005
Offline
#
14990
28.07.2009, 08:45
Zgadzam się z Tobą, tylko że Skorża chyba nie da za wiele szans wspomnianym przez Ciebie
Edo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Edo
Znajdź inne posty napisane przez Edo