|
Tylko Boguski teraz nie gra i nie wiadomo kiedy zacznie,Cwielong nie strzela,Malecki gra w pomocy.Lech bardzo sie wzmocnil i nie pozbyl napastnikow.A teraz sprzedawac na szybko Brozka i kupic szybko napastnika by tylko zapchac luke czy to jest to?Mozna spojrzec ze ani Lech,ani Legia nie pozbyly sie swoich asow.A kupili Chrapka i Mieciel-a.U Nas jak nie szlo w lidze to byl Brozek.Czy teraz ktos wezmie jego role w swoje nogi? Watpie.Dla mnie Pawel powinien zostac sezon.I jak pisalem wyzej niech odejdzie Diaz.Wiecej szans powinien dostac Jirsak.A moze nawet ktos z Mlodej Wisly.
Jazda Jazda Biała Gwiazda...
Królewski klub nasza Wisełka...
Wisła Rulez for ever!!!!!
|