Krystian168 napisał(a):

|
jeżeli 2,5 mln euro to prawda to będzie to porażka Bednarza i Wisły...
|
oj nie wiem czy to była by porażk Bednarza i Wisły, chyba bardziej osobista porażka Brożka - tu się zgodzę. Jak odejdzie do innej ligi to wtedy zrozumie że tu był królem a tam przeciętniakiem - niestety