Wyświetl pojedynczy post
Edo
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14987
Stary 28.07.2009, 08:20
Krystian168 napisał(a):Wyświetl post
jeżeli 2,5 mln euro to prawda to będzie to porażka Bednarza i Wisły...
oj nie wiem czy to była by porażk Bednarza i Wisły, chyba bardziej osobista porażka Brożka - tu się zgodzę. Jak odejdzie do innej ligi to wtedy zrozumie że tu był królem a tam przeciętniakiem - niestety
Odpowiedz cytując