Wyświetl pojedynczy post
Krystian168
Banita
 
Od: 07.2008
Skąd: Czersk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14984
Stary 28.07.2009, 08:04
2,5 mln euro za dwukrotnego króla strzelców ? trochę mało... myślę że 3,5 mln euro to minimum i wtedy by można było wziąć i tego Węgra (bo pewnie on przyjdzie za te 500 tys.), bramkarza i można by się pokusić o jeszcze jednego napastnika (np. Micański)...

jeżeli 2,5 mln euro to prawda to będzie to porażka Bednarza i Wisły...
Odpowiedz cytując