|
2,5 mln euro za dwukrotnego króla strzelców ? trochę mało... myślę że 3,5 mln euro to minimum i wtedy by można było wziąć i tego Węgra (bo pewnie on przyjdzie za te 500 tys.), bramkarza i można by się pokusić o jeszcze jednego napastnika (np. Micański)...
jeżeli 2,5 mln euro to prawda to będzie to porażka Bednarza i Wisły...
|