|
no w sumie czym sie rozniłoby odejscie Brozka od Franka ? ;>
ten pierwszy mniej zrobił dla Wisły, nie był kapitantem. tylko tyle.
zostawić nas bez napastnika, randez vous. nie wiem skąd zwolennicy jego odejścia, nie widze nas w strzelaniu goli bez niego.
|