|
Z ta hala to troche jednak przesadzacie wszyscy. Byl nakaz o eksmisji, to po prostu tej eksmisji dokonano. Takie rzeczy w Polsce w ciagu roku maja miejsce kilkukrotnie. Niedawno bylo w Toruniu, wczesniej w Szczecinie. Warszawa ma to do siebie ze jak cokolwiek sie tam dzieje to musi wiedziec o tym cala Polska. Przykladowo zadyma kibicow w centrum Wawy - media truja o tym miesiac. Taka sama afera w Przemyslu - nius na jeden dzien. To samo bylo z kupcami wyrzuconymi z zajmowanego miejsca w innych miastach, jakos malo kogos to obchodzilo.
I mam prosbe, nie gdybajcie ze "sie nie zdziwicie" albo "pewnie na tym ktos cos ugra" bo to sa takie argumenty gdybaniowe z ktorych nic nie wynika. Waltz to nie moja bajka bynajmniej ale to co robicie to przesada w druga strone.
A sama hala KDT, w Wawie pare razy kumpla pytalem jak to jest mozliwe ze takie cos stoi w centrum miasta. Nie sledzilem wczesniej tej sprawy ale najwyrazniej ktos juz jakis czas temu zadal sobie to samo pytanie i postanowil cos z tym zrobic. I cokolwiek tam nie powstanie bedzie to z korzyscia dla miasta. Czy to bedzie muzeum czy biurowiec czy biblioteka czy park czy nawet jakas zenada w postaci kolejnego centrum handlowego lub parkingu wielopoziomowego.
|