Wyświetl pojedynczy post
saklak1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Bognor Regis UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1779
Stary 27.07.2009, 21:37
kinoautorskie napisał(a):Wyświetl post
Skorża dysponuje najlepszym w polskiej lidze składem, napewno lepszym od mistrza Estonii. Jeśli piłkarz nie trafie z 5 m do bramki to nie dlatego, że nie potrafi, bo w końcu do Wisły za coś trafił. Trener odpowiada za właściwe ustawienie, umotywowanie i przygotowanie piłkarzy do sezonu. Skoro Wisła odpada z prowincjonalnym słabeuszem to coś jest nie tak. Skorża to minimalista, bojaźliwy we wszystkich swoich posunięciach. Bo ma niby oznaczac "oddanie się do dyspozycji zarządu'? On jest od początku kontraktu w dyspozycji zarządu. Przestańcie pisać o słupkach i poprzeczkach, bo ich się nie uwzględnia w statystykach, a ważniejsze są gole. Skorża zmarnował okres przygotowawczy, wpadek miał już wiele, takie jak kompromitacje z Lechem, porażka w marnym stylu z Totenhamem, przegrane superpuchary. Skorża, won! I koniec kropka.
Jak sie przedawkuje SE, Fakt-y i inne opiniotworcze gazety potem tak sie dzieje ze sie jest oderwanym od zeczywistosci.

Nawet mi sie tego nie chce kometowac bo to i tak do Ciebie nie dotrze
,