Wymiana trenera miałaby sens tylko, gdyby zatrudnić szkoleniowca z zagranicy (a nas nie stać na to).
W Polsce nie ma w kim wybierać.
Lenczyk - ten dziad żyje w innej epoce, mamy cofać się o 10 lat do tyłu, no bez jaj, jeszcze nam kipnie na ławce podczas jakiegoś meczu

Smuda - szkoda gadać, dwa razy już był w Wiśle i dwa razy zawalił, poza tym przegrał Lechowi mistrzostwo nie potrafiąc pobudzić drużyny przez całą powtarzam CAŁĄ runde, to dopiero wyczyn!
Myśle żę Skorża zostanie, to najlepsze wyjście obecnie.