Wyświetl pojedynczy post
kyssy
Junior Member
 
Od: 08.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1778
Stary 27.07.2009, 21:36
Wymiana trenera miałaby sens tylko, gdyby zatrudnić szkoleniowca z zagranicy (a nas nie stać na to).

W Polsce nie ma w kim wybierać.

Lenczyk - ten dziad żyje w innej epoce, mamy cofać się o 10 lat do tyłu, no bez jaj, jeszcze nam kipnie na ławce podczas jakiegoś meczu
Smuda - szkoda gadać, dwa razy już był w Wiśle i dwa razy zawalił, poza tym przegrał Lechowi mistrzostwo nie potrafiąc pobudzić drużyny przez całą powtarzam CAŁĄ runde, to dopiero wyczyn!

Myśle żę Skorża zostanie, to najlepsze wyjście obecnie.