manisnh napisał(a):

|
Ode mnie duże minus dla p. Bednarza że coraz mniej w kadrze Wisły jest Polaków, brak siatki scoutingu albo brak rezultatów poszukiwań młodych Polaków. Polacy powinni stanowić siłę Wisły...
|
porównanie:
POLAK
Łobodziński
cena: ok 400tys E
zarobki: ok 320tys E
technika: przeciętna
motoryka: słaba
zaangażowanie: przeciętne
OBCOKRAJOWIEC
Kirm
cena: ok 400tys E
zarobki: ok 200-250 tys E
technika: dobra
motoryka: b.dobra
zaangażowanie: na razie b.dobre
jeśli chodz o wyszukiwanie młodych talentów to się zgodzę...ale to w żadnym polskim klubie nie istnieje...