Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
rammis94
Junior Member
Od: 07.2009
Offline
#
14963
27.07.2009, 18:59
jackieboy
napisał(a):
Myślałem raczej o tym drugim Urugwajczyku.
Aha, zwracam honor
rammis94
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do rammis94
Znajdź inne posty napisane przez rammis94