Wyświetl pojedynczy post
jackieboy
Member
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14962
Stary 27.07.2009, 18:49
rammis94 napisał(a):Wyświetl post
Urugwajczyk z Włoch, jest już od tygodnia w klubie, wystąpił w Superpucharze, widzę, że jesteś na bieżąco z Wisłą
Myślałem raczej o tym drugim Urugwajczyku.

Cytat:
We Włoszech mówi się również o zainteresowaniu ze strony Wisły wysokim napastnikiem Regginy, 22-letnim Christianem Stuanim, również Urugwajczykiem, który w minionym sezonie w Serie A w 18 meczach zdobył jedną bramkę. Przed transferem do Włoch był jednak bardzo bramkostrzelny (w klubach Bella Vista Montevideo oraz Danubio Montevideo).
Odpowiedz cytując