Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Krystian168
Banita
Od: 07.2008
Skąd: Czersk
Offline
#
14958
27.07.2009, 18:10
Watts
napisał(a):
Leszczak
hmmm... Leszczak ? może by tak mu dać szansę z Ruchem ? gorzej od Pepe nie będzie pudłować
moim zdaniem Cupiał nie sprzeda teraz Brożka...
Krystian168
Zobacz publiczny profil
Odwiedź stronę domową użytkownika Krystian168!
Znajdź inne posty napisane przez Krystian168