Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2757
Stary 27.07.2009, 18:08
!!IRIVER!! napisał(a):Wyświetl post
Rany, skąd się tacy zawistni ludzie biorą. Nie kibicujecie polskim klubom w pucharach to wypier... z tego tematu. Po ch.. się udzielacie skoro macie to w dupie?

A po co mam kibicować Ziemniakom? Myslisz, ze kibic Celticu kibicuje w LM Rangersom? Dooobre.
Odpowiedz cytując