!!IRIVER!! napisał(a):

|
Rany, skąd się tacy zawistni ludzie biorą. Nie kibicujecie polskim klubom w pucharach to wypier... z tego tematu. Po ch.. się udzielacie skoro macie to w dupie?
|
A po co mam kibicować Ziemniakom? Myslisz, ze kibic Celticu kibicuje w LM Rangersom? Dooobre.
