Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14952
Stary 27.07.2009, 17:46
wolfy napisał(a):
To dlatego, że:
a) o ile zazwyczaj wyobraźnia Ci dopisuje (aż za bardzo - powiedzmy szczerze), to szok wywołany meczem z Levadią odrobinę sprowadził Cię w okolicę naszej planety
lub
b) nie masz zielonego pojęcia o czym piszesz.
Naucz się czytać ze zrozumieniem. W końcu bycie moderatorem zobowiązuje do jakiegoś minimum. Zacznij od kontekstu, w jakim użyłem zwrotu "nie wyobrażam sobie". Podpowiem - nie traktuj go dosłownie.Potrafisz?

Wszyscy doskonale wiedzą, że zarząd i Cupiał najprawdopodobniej postąpią tak jak piszesz. Niestety, moja "wyobraźnia z innej planety niż Twoja" nie uważa gry w nadchodzącym sezonie bez ataku za dobry i rozsądny pomysł, który oddali widmo "komornika" również w przyszłym roku. To część tej brutalnej rzeczywistości.

Tak, śmiało możesz teraz dalej "pukać się w czoło" na tą "fantazję". W pukaniu się w czoło akurat zawsze byłeś dobry.
Ostatnio edytowane przez Markus : 27.07.2009 o godz. 17:50.
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...)
"Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze
"
Odpowiedz cytując