Temat
:
FOTO zabawa
Wyświetl pojedynczy post
Grabaż
Member
Od: 06.2005
Offline
#
1139
27.07.2009, 17:40
Jack troszkę słabo sprecyzowałeś swoją prośbę, wklejam foto Placu Nowego.
Jeśli chodziło o w/w plac proszę o zdjęcie Ronda Kotlarskiego przed przebudową.
Janusz Kulig
- 19.X.1969 - 13.II.2004 -
Pamiętamy
Grabaż
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Grabaż
Znajdź inne posty napisane przez Grabaż