|
A ja myślę że ten transfer będzie. I że dostaniemy coś pomiędzy 2,5-3mln Euro. Jednak chętynych kilku było, a wiadomo, że jak są chętni to cena będzie też jako taka.
A co do Cupiała to z uwagi, że po części to też jego wina, to powinien do tej kasy za Brożka dorzucić od siebie z 1 mln Euro żebyśmy mogli pozyskać za to 2 młodych napadziorów, młodszych od Brożka. Oczywiście zrobiłby to już prawdopobobnie nowy menago, bo propozycje Bednarza odnośnie napastników, akurat mnie nie przekonują.
|