Wyświetl pojedynczy post
Selene
Senior Member
 
Od: 12.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14951
Stary 27.07.2009, 17:39
A ja myślę że ten transfer będzie. I że dostaniemy coś pomiędzy 2,5-3mln Euro. Jednak chętynych kilku było, a wiadomo, że jak są chętni to cena będzie też jako taka.

A co do Cupiała to z uwagi, że po części to też jego wina, to powinien do tej kasy za Brożka dorzucić od siebie z 1 mln Euro żebyśmy mogli pozyskać za to 2 młodych napadziorów, młodszych od Brożka. Oczywiście zrobiłby to już prawdopobobnie nowy menago, bo propozycje Bednarza odnośnie napastników, akurat mnie nie przekonują.
Odpowiedz cytując