WILU TS napisał(a):

Mówię o tym z optymizmem ? wyluzuj chłopie.
Piszę tylko że jest Boguski a że jak na razie ledwie chodzi to inna sprawa,przecież doskonale wiem że jak Brożek odejdzie to jesteśmy w dupie,ale na razie poczekajmy do oficjalnej informacji.
To będzie jeden z najcięższych sezonów od baaaardzo dawna...
|
Sądzę, że nie cięższy niż 2006/07, a to wcale tak dawno nie było.
Tak czy siak, dziwny czas nastaje. Ciekaw jestem, czy już dzisiaj sie dowiemy wszystkiego na temat Skorży, czy dopiero jutro..