wielka.wisla napisał(a):

Potrzebujemy nowych napastnikow - ale nie oddawac.
Szczerze, wali mnie łatanie jakiejś tam niby-dziury po odpadnieciu z LM. Najważniejsze żebyśmy mieli kim grać. Mamy 1 napastnika na dzisiaj !! Otwórzcie oczy, mamona to nie wszystko.
|
weź się człowieku zastanów nad tym Twoim postem...bo takich głupot dawno tu nie było...
chyba nie masz pojęcia o czym piszesz...
"mamona to nie wszystko"
