Wyświetl pojedynczy post
lord damien
Senior Member
 
Od: 03.2008
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2389
Stary 27.07.2009, 17:30
Kompromitacja to szerokie pojęcie Jeśli nie finansowo to jakoś karać trzeba. Moja drużyna po bardzo zlych meczach poprostu biega wokół boiska i z motywacją nie mamy problemu. Boimy się biegania, boimy się dać dupy i się staramy. Za wysokie zwycięstwa jesteśmy nagradzani(kasa, darmowy obiad itp.).

PS. Gram w 4. Lidze jakby coś
Wisła górą,
Wisła pany,
jestem w sobie zakochany
Odpowiedz cytując