Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Selene
Senior Member
Od: 12.2007
Offline
#
14945
27.07.2009, 17:28
Myślę że Fulham da spokojnie z pół bańki więcej niż mówisz. To by mogło wystarczyć na dług i jakiegoś napastnika. Co do walki o puchary mogłoby wystarczyć.
Selene
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Selene
Znajdź inne posty napisane przez Selene