Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14942
Stary 27.07.2009, 17:22
Markus napisał(a):Wyświetl post
Zapominasz o tym, że Boguski znów może doznać kontuzji, złapać jakieś kartki, albo np: długo dochodzić do optymalnej formy. I co wtedy? Ćwieląg jako "łowca bramek"? Rywale pewnie modlą się o takie rozwiązanie.

A Łobodziński to nie żaden napastnik, by nagle miał się stać takowym "pełną gębą".

Przekonaliśmy sie juz z Lewadią, czym owocuje gra tylko jednym "nominalnym" napastnikiem w kadrze. A teraz chcecie cały sezon grać nawet bez tego jednego i jeszcze mówić o tym z optymizmem?

To się nie może dobrze skończyć.
Markus, on przecież żartował.
Nikt tu niczego "nie chce", a Ciebie czeka brutalne zderzenie z rzeczywistością. Zresztą, nas również.
Chyba, że wydarzy się cud i Cupiał w nas zainwestuje.
Nie liczyłbym na to, ale całkowicie takiego wariantu wykluczyć nie można.

I zapewniam, że wszyscy wiemy jak może być niewesoło.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 27.07.2009 o godz. 17:30.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując