Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1761
Stary 27.07.2009, 17:17
Z Orestem to bym uważał , ja tam po wyczynach Heńka w Górniku, bądź ostatnim roku Leo mam pewne obawy co do zatrudniania panów w podeszłym wieku
94 - Allah Akbar!!