Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1760
Stary 27.07.2009, 17:14
Pamietam jak Lenczyk odchodził z Wisły w 2001 roku, był skłócony jak pamietam z częścią zawodników ale meczu z Saragossa nigdy nie zapomne.W Bełchatowie też mu bardzo dobrze poszło,Lubin przejął w trudnymu momenci i szybko opanował kryzys i Zagłebie awansowało do ekstraklasy