St@chu napisał(a):

|
Jakbyś chwile pomyślał co piszesz to może jednak nie stwierdziłbyś że to są bzdury... Kasperczak też nie poleciał od razu tylko dopiero po jakimś czasie...
|
Bo Kasperczak miał w kontrakcie ogromne odszkodowanie na wypadek gdyby chcieli go zwolnić. Cupiał nie chciał płacić tego odszkodowania, a Kasperczak nie chciał się go zrzec, dlatego tyle to trwało... Skorża natomiast dobrowolnie zrzeka się tego odszkodowania..