tragez88 napisał(a):

|
Mamy około 2 bańki euro do tyłu i kupe czasu w związku z odpadnięciem z pucharów, więc się tak zastanawiam czy nie można by było się wprosic na jakis turniej w terminie 28 sierpień- 12 wrzesień (ekstraklasa pauzuje) np. do USA- z jednej strony nasza Polonia sie ucieszy z drugiej my coś zarobimy.
|
Obawiam sie ze do tego intersu musielibysmy doplacic, samolot, hotel, wynajecie stadionu, zaplacenie przeciwnikowi za gre bo ni jak to pod sparing podlaczyc, ochrona,wizy itp itd.
Ile osob przyjdzie 15 tys nie wiecej, po ile bilety po 20$ bo wiecej nie zplaca. Do tego dochodzi zmaiana strefy czasowej, dlugi lot gra nie warta swieczki.