Wyświetl pojedynczy post
saklak1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Bognor Regis UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3647
Stary 27.07.2009, 14:58
royalmichael napisał(a):Wyświetl post
Szkoda, że nie ma kamery live na C. Tam się o wiele więcej dzieje. Fotki powinni pstrykać A i B
Jestem tego samego zdania, ile mozna patzrec jak kopia dziure.
W tym tygodniu w takim tepie to nam tyrybuna troche urosnie az sie lepiej na sercu robi
,
Odpowiedz cytując