royalmichael napisał(a):

Szkoda, że nie ma kamery live na C. Tam się o wiele więcej dzieje. Fotki powinni pstrykać A i B
|
Jestem tego samego zdania, ile mozna patzrec jak kopia dziure.
W tym tygodniu w takim tepie to nam tyrybuna troche urosnie az sie lepiej na sercu robi