|
Wg mnie trener Skorża powinien zostać. Nikomu nie uśmiecha się kolejna karuzela trenerska i powtórka z sezonu, w którym zajeliśmy 8 miejsce. Na pewno za porażkę z Levadią odpowiada trener, ale w równym stopniu - jak nie większym - zawodnicy. I z tego co widziałem, w spotkaniu rewanżowym przegraliśmy przez skuteczność. Co miał zrobić trener, skoro zmarnowaliśmy w dwumeczu minimum 4 stu procentowe sytuacje ? Bardziej winiłbym zarząd, lub dyrektora sportowego, którzy nie zapewnili trenerowi odpowiedniej siły ofensywnej. Pech chciał, że przyszedł dołek formy naszego snajpera Brożka. Trener nie miał nikogo choćby w połowie tak bramkostrzelnego jak Paweł w formie. I dlatego odpadliśmy. Z meczu na mecz forma piłkarzy idzie w górę, a skuteczności nie można w żaden sposób wytrenować. Albo piłkarz ją łapie i trafia raz za razem, albo nie i mamy pod bramką przeciwnika paraolimpiadę.
. .
|