Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
troj88
Senior Member
Od: 10.2007
Skąd: Płaszów
Offline
#
3638
27.07.2009, 14:05
no właśnie tego żałuję :( chciałbym żeby na C był też doping olbrzymi... w końcu taka trybuna jakby ryknęła to by ją w Warszawie usłyszeli... a tak to będą nam tylko smaka robić zapachem kiełbas
troj88
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do troj88
Znajdź inne posty napisane przez troj88