!!IRIVER!! napisał(a):

Tak, też. Usatysfakcjonowany?
Rany, skąd się tacy zawistni ludzie biorą. Nie kibicujecie polskim klubom w pucharach to wypier... z tego tematu. Po ch.. się udzielacie skoro macie to w dupie?
|
A kto ci powiedział, że nie kibicuję polskim drużynom? Czytasz w myślach przez internet?
Nie pasuje mi po prostu słowo "nasze" drużyny, ja przez to rozumiem Śląsk, Wisłę, Lechię i Unię i przez pryzmat mojego rozumowania odpowiedziałem koledze, ze transmisji nie będzie.
Od jakiegoś czasu ludzi na forum, głównie w tym wątku, zaczęto dzielić na typowych zawistnych Polaczków, którzy kibicują tylko Wiśle, a dla Legii i Lecha pragną najgorszego oraz tych o kryształowych sercach, wyrozumiałych i tolerancyjnych którzy to z zaciśniętymi kciukami wrzeszczą przed telewizorem "Legia to jest potęga", czy "Lalala Kolejorz gol". A są stany pośrednie jak ten, że licze na dobre występy Lecha, Polonii i nawet Legii, ale nigdy nie napisze o nich "moja drużyna".
Jeśli ma ktoś jeszcze jakieś zażalenia to na pw. Po co zaśmiecać wątek.