Wyświetl pojedynczy post
wislacki
Senior Member
 
 
Od: 03.2009
Skąd: Litwini wracają?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2755
Stary 27.07.2009, 12:43
!!IRIVER!! napisał(a):Wyświetl post
Tak, też. Usatysfakcjonowany?

Rany, skąd się tacy zawistni ludzie biorą. Nie kibicujecie polskim klubom w pucharach to wypier... z tego tematu. Po ch.. się udzielacie skoro macie to w dupie?
A kto ci powiedział, że nie kibicuję polskim drużynom? Czytasz w myślach przez internet?

Nie pasuje mi po prostu słowo "nasze" drużyny, ja przez to rozumiem Śląsk, Wisłę, Lechię i Unię i przez pryzmat mojego rozumowania odpowiedziałem koledze, ze transmisji nie będzie.


Od jakiegoś czasu ludzi na forum, głównie w tym wątku, zaczęto dzielić na typowych zawistnych Polaczków, którzy kibicują tylko Wiśle, a dla Legii i Lecha pragną najgorszego oraz tych o kryształowych sercach, wyrozumiałych i tolerancyjnych którzy to z zaciśniętymi kciukami wrzeszczą przed telewizorem "Legia to jest potęga", czy "Lalala Kolejorz gol". A są stany pośrednie jak ten, że licze na dobre występy Lecha, Polonii i nawet Legii, ale nigdy nie napisze o nich "moja drużyna".


Jeśli ma ktoś jeszcze jakieś zażalenia to na pw. Po co zaśmiecać wątek.
Powód: Unia Tarnów
Ostatnio edytowane przez wislacki : 27.07.2009 o godz. 20:58.
...Lubelszczyzna jest za Wisłą !!!
Odpowiedz cytując