wislacki napisał(a):

Jeżeli uważasz, że Legia, czy Lech to TWÓJ klub to przepraszam, ale u mnie w sercu tylko Wisła, Śląsk i Lechia.
Co innego kibicować polskiej drużynie na arenie europejskiej, a co innego nazywać ją swoją.
Rok temu też pisałeś jak tam moja Cracovia radzi sobie w Pucharze Intertoto?
|
Tak, też. Usatysfakcjonowany?
Rany, skąd się tacy zawistni ludzie biorą. Nie kibicujecie polskim klubom w pucharach to wypier... z tego tematu. Po ch.. się udzielacie skoro macie to w dupie?
Co do transmisji - jest to masakra, że Polsatom i N-kom bardziej opłaca się pokazywać powtórki z zeszłego roku albo jakieś Audi Cupy niż występy polskich klubów.

