Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2753
Stary 27.07.2009, 12:33
wislacki napisał(a):Wyświetl post
Jeżeli uważasz, że Legia, czy Lech to TWÓJ klub to przepraszam, ale u mnie w sercu tylko Wisła, Śląsk i Lechia.

Co innego kibicować polskiej drużynie na arenie europejskiej, a co innego nazywać ją swoją.

Rok temu też pisałeś jak tam moja Cracovia radzi sobie w Pucharze Intertoto?
Tak, też. Usatysfakcjonowany?

Rany, skąd się tacy zawistni ludzie biorą. Nie kibicujecie polskim klubom w pucharach to wypier... z tego tematu. Po ch.. się udzielacie skoro macie to w dupie?

Co do transmisji - jest to masakra, że Polsatom i N-kom bardziej opłaca się pokazywać powtórki z zeszłego roku albo jakieś Audi Cupy niż występy polskich klubów.
Odpowiedz cytując