Shizuke napisał(a):

|
Wedlug mnie stacje TV beda to transmitowac. Stacje TV z Norwegii, Danii i Holandii napewno beda chcialy te spotkania pokazac, wiec koszty transmisji sie zmniejsza. Pamietamy sytuacje z Levadia gdzie polsat chcial pokazac mecz rewanzowy ale tylko gdy w Estonii wyprodukuja sygnal. 3651513
|
Ale niestety Polsat to nie TVP.Cieszylem sie, ze mecze w koncu beda w Polsacie, ale sie przeliczylem.Zaczynam tesknic za transmisjami w TVP.Przynajmniej pokazywali wszystkie mecze, nawet z najwiekszych zadupii Europy.Przez najblizsze 3 lata dopoki prawa ma Polsat bedziemy pewnie tak samo zaczynac wakacje, bez transmisji polskich klubow w TV.
A co do czwartkowych meczow to Legie i Lecha pewnie bedzie mozna obejrzec na justinie.A Polonia raczej w kuszotv.