zim zum napisał(a):

|
gościu Ty masz coś z głową ? zadałem normalne pytanie gdzie jest transmisja naszych,polskich drużyn w europejskich pucharach, bo jak coś to bym oglądnął, a Tobie gul skacze i mi o jakiejś Cracovii wypisujesz i się siłujesz nie wiem z czym. nudzi Ci się to idź na spacer a nie zawracaj ludziom głowy.
|
A czy ja coś do Ciebie mam?
Nie robię sobie żadnych osobistych wycieczek, ty zadałeś pytanie ja ci odpowiedziałem. Bez napinki