zim zum napisał(a):

|
zobacz na temat i nie pisz farmazonów. polskie=nasze. chyba, ze tam u Ciebie Ukraina już jest to sorry.
|
Jeżeli uważasz, że Legia, czy Lech to TWÓJ klub to przepraszam, ale u mnie w sercu tylko Wisła, Śląsk i Lechia.
Co innego kibicować polskiej drużynie na arenie europejskiej, a co innego nazywać ją swoją.
Rok temu też pisałeś jak tam moja Cracovia radzi sobie w Pucharze Intertoto?