Wyświetl pojedynczy post
wislacki
Senior Member
 
 
Od: 03.2009
Skąd: Litwini wracają?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2747
Stary 27.07.2009, 11:45
zim zum napisał(a):Wyświetl post
zobacz na temat i nie pisz farmazonów. polskie=nasze. chyba, ze tam u Ciebie Ukraina już jest to sorry.
Jeżeli uważasz, że Legia, czy Lech to TWÓJ klub to przepraszam, ale u mnie w sercu tylko Wisła, Śląsk i Lechia.

Co innego kibicować polskiej drużynie na arenie europejskiej, a co innego nazywać ją swoją.

Rok temu też pisałeś jak tam moja Cracovia radzi sobie w Pucharze Intertoto?
...Lubelszczyzna jest za Wisłą !!!
Odpowiedz cytując